Ticaret hayatına 1979 yılında, mobilya aksesuarları sektöründe giriş yapan Lina Group 2001 yılında kurumsallaşarak aktif halde ithalat - ihracat yapmaya başlamıştır. Türkiye'nin 7 bölgesinde görev yapan, aktif satış temsilcileri ve Ankara Merkez, Antalya Şube ve Kayseri Şube'de yerleşik bulunan satış noktaları ve deneyimli kadrosuna ilaveten Türkiye genelinde 25 alt bayisi ile hizmet vermektedir. Başta Avrupa'nın köklü firmaları olan VAUTH-SAGEL ve GRASS olmak üzere sektör öncüsü markalardanithal ettiği kaliteli ürünleri iç pazarda satışa sunmaktadır. Özellikle menteşe, ray, sürgü-kapak sistemleri, mutfak kilerleri ve depolama sistemleri ile tüm mobilya aksesuarları satışında uzmanlaşmış olan firmamızın Ankara Merkez 2000 m2, Ankara Şube 500 m2, Antalya 1000 m2 ve Kayseri 1000 m2 olan 4 farklı yerde satış mağazası bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterimiz için değer sağlamak amacıyla güvenilirliğimizi sarsmadan ve kalite bilincini ön planda tutarak uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmak ve daimi bir gelişim inancıyla hareket etmek.

Vizyonumuz

Gelişen dünyanın değişen şartlarına bağlı olarak benimsemiş olduğumuz yoldan sapmadan lider, yenilikçi ve kurumsal kimliğimizi koruyarak bilinçli ve öncü yapımızdan taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.